Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518955

Juhatuse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EMTL juhatuse ja üldkoosoleku eesmärkide elluviimine
Eelarvete (liidu, projektide, ürituste) koostamine ja jälgimine
Koosolekute korraldamine ning protokollimine
Organisatsiooni dokumendihaldus ning arhiveerimine
Projektide ellukutsumine, haldamine ja korraldamine
Liikmetega suhtlemine ja värbamine´
Valdkonna kutseandmise koordineerimine
Ürituste ellukutsumine, haldamine ja korraldamine
Kodulehe ja sotsiaalmeedia kontode haldamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus või erialane keskeriharidus (tase 5)
Organiseerimis- ja analüüsivõime
Täpne, aus ja kohusetundlik
Julge, positiivne ja paindlik
Eesti ja inglise keele oskus kõnes-kirjas (üle kesktaseme)

Kasuks tuleb:
Teadmised raamatupidamisest, seadustest ning
Tööhaldustarkvara SCORO tundmine
Töökogemus sarnasel ametipostil
Teadmised, kokkupuude mööblitööstuse sektoriga

Ettevõte pakub

Võimalust kaasa rääkida Eesti tööstusmaastikul
Rohkelt väljakutseid uute ideede realiseerimisel
Töövahendeid, mis on vajalik eesmärkide saavutamiseks
Võimalust muuta maailma paremaks
Töötasu vahemikus 1300-1500 bruto, millele lisanduvad projektijuhtimise tasud

Lisainfo

Palun enda kandidatuur koos CV-ga saata info(at)furnitureindustry.ee
ning lisage kaasa motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#518955

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. märts 2018
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2018

Eesti Mööblitootjate Liit MTÜ on erialaorganisatsioone koondav mittetulundusühing, mis arendab tööstusharu ettevõtluskeskkonda ning esindab liikmete ühiseid huve. Hetkel on liidus 57 liiget, kelle seas on mööblitootjad, puidutöötlejad, mööbli paigaldajad, mööbli restauraatorid, mööblisektoriga seotud toetaja liikmesfirmad, müügifirmad, sertifitseerijad ja koolitajad.

Vaata rohkem