JUHATAJA
Tööpakkumise number #718148

JUHATAJA

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma Viljandi filiaali

JUHATAJAT (tähtajaline leping)

Ootused kandidaadile

  • moerõivaste poe juhatamise kogemust

  • omandatud müüja haridust ja/ või ärimajanduslikke teadmisi

  • juhi omadusi ja organiseerimisvõimet

  • majanduslike põhinäitajate mõistmine

  • kõrget trenditeadlikkust

  • müügioskusi

  • paindlikkust

  • meeskonnatööd

  • rõõmu teha tempokat tööd

  • pühendumust

  • avatud kõrva

  • väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning head vene keele oskust suhtlustasandil

Teile atraktiivset töökeskkonda, millel on põnevaid väljakutseid ja palju võimalusi oma ideede teostamiseks. Teid ootab avatud ja dünaamiline meeskond.

Kas me äratasime sinus huvi? Siis ootame sinu sooviavaldust koos palga sooviga ja võimaliku tööle asumise kuupäevaga

Kasuta oma võimalust ja kandideeri juba täna!

Tööpakkumise number
#718148

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021
JUHATAJA JUHATAJA

NEW YORKER ESTONIA OÜ

Vaata rohkem

JUHATAJA
JUHATAJA