Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184702

Juhataja-müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügivõrgu loomine, arendamine ja juhtimine;
  • tootmisprotsesside haldamine;

Nõudmised kandidaadile

  • kogemus kaubanduskettidega suhtlemisel;
  • võime töötada iseseisvalt
  • juhilubade olemasolu
  • inglise ja(vene) keele oskus

  • huvitavat ja vaheldusrikkast tööd, mis pakub arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
  • autokompensatsiooni

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks kui olete:

  • tegelenud aianduskaupade turustamisega (hulgimüük);
  • müügitöö kogemus Lätis, Leedus;

Tööpakkumise number
#184702

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2009

Baltic Mulch OÜ on kohalikul kapitalil põhinev 2009 a. kevadel rajatud ettevõte, mis tegeleb erinevate aiandusmultshide tootmise ja pakendamisega.

Firma koduturud on Balti riigid: Eesti, Läti, Leedu.
Firma eesmärk on saada turuliidriks koduturgudel ja leida partnereid, et turustada osa toodangut välisturgudel (teiste või oma kaubamärkide all)

Seoses tootmise ja pakendamise üleviimisega Laeva (Tartu mk.) pakume tööd JUHATAJA-MÜÜGIJUHILE.

Vaata rohkem