Värsked tööpakkumised

Juhataja-müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184702

Tööpakkumise number

184702

Töö kirjeldus

• müügivõrgu loomine, arendamine ja juhtimine;
• tootmisprotsesside haldamine;

Nõudmised kandidaadile

• kogemus kaubanduskettidega suhtlemisel;
• võime töötada iseseisvalt
• juhilubade olemasolu
• inglise ja(vene) keele oskus

• huvitavat ja vaheldusrikkast tööd, mis pakub arengu- ja eneseteostusvõimalusi
• konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
• autokompensatsiooni

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks kui olete:
• tegelenud aianduskaupade turustamisega (hulgimüük);
• müügitöö kogemus Lätis, Leedus;

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2009

Baltic Mulch OÜ on kohalikul kapitalil põhinev 2009 a. kevadel rajatud ettevõte, mis tegeleb erinevate aiandusmultshide tootmise ja pakendamisega.

Firma koduturud on Balti riigid: Eesti, Läti, Leedu.
Firma eesmärk on saada turuliidriks koduturgudel ja leida partnereid, et turustada osa toodangut välisturgudel (teiste või oma kaubamärkide all)

Seoses tootmise ja pakendamise üleviimisega Laeva (Tartu mk.) pakume tööd JUHATAJA-MÜÜGIJUHILE.