Värsked tööpakkumised

Juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462998

Tööpakkumise number

462998

Töö kirjeldus

- asutuse eesmärgipärane ja efektiivne juhtimine
- personalialase ja üldise dokumentatsiooni nõuetekohane vormistamine ja haldamine (töölepingud, ametijuhendid, tööajagraafikud, aruandlus jne.)
- töötajate värbamine ja valik, hindamine ja motiveerimine, olles ise suurepäraseks eeskujuks
- professionaalne suhtlemine omavalitsustega ja teiste asutustega .
- suhtlemine eestkostjatega

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidust (võib olla omandamisel)
- head tahet, pingetaluvust, hoolivust,
- valmidust meeskonnatööks
- väga head eesti keele oskust
- kasuks tuleb võõrkeele oskus
- oskust märgata detaile, samas näha suurt pilti

Tööl käimiseks vajalik isiklik transport (sõidukulud kompenseeritakse).
Ootame sind kandideerima! Pakume sulle võimalust eneseteostuseks ja arenguks. Igapäevaselt toetab sind sõbralik meeskond.

Asendaja lapsehooldupuhkuse ajaks.
Tööle asumise aeg 01.aprill 2017

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
7. märts 2017

Haraka Kodu SA - kaasaegne, raske- ja sügava intellektipuudega ning liitpuudega noortele suunatud, kogukonnas elamise põhimõtteid järgiv erihoolekandeasutus Harjumaal.