Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #830411
Osaline kaugtöö võimalus

Juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi juhataja kohusetäitjat, kelle ülesandeks oleks ettevõtte igapäevase töö korraldamine.

Tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Klientide ja äripartnerite nõustamine
  • Sobivate kangaste väljavalimine koostöös kliendiga
  • Ülikonna lõigete, tegumoodide ja muude detailide väljavalimine koostöös kliendiga
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Suhtlus tootmisosakonnaga
  • Klientide mõõtmine
  • Broneeringute haldamine
  • Brändi arendamine

Ootused kandidaadile

  • Meeskonnatööoskus ja empaatiavõime
  • Hea orienteerumine seadusandluses
  • Kiirus, täpsus, korrektsus ja initsiatiivikus
  • Kaasaegsed digipädevused ja hea arvutikasutamiseoskus (sh Excel)
  • Väga hea suulise ja kirjaliku eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Valmidus pikaajaliseks koostööks
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus rõivatootmise/ juhtimise valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ning huvitavat tööd

  • Võimalust teha revolutsiooni rõivatööstuses

  • Võimalust enesearenguks

  • Kaasaegne töötasu vastavalt kokkuleppele

  • Täiendkoolitused (vähemal 1x aastas)

  • Sobiva kandidaadi leidmisel puhkusereis Euroopas (1x aastas)

  • Töövahendid (telefon, arvuti)

  • Osalus ettevõttes, juhul kui visioon ja koostöö sujub nii nagu planeeritud.

Tööpakkumise number
#830411