https://www.cvkeskus.ee/419718

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Joonestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419718

Tööpakkumise number

419718

Töö kirjeldus

Insenertehniliste kommunikatsioonide joonestamine alusplaanidele ning objektipõhiselt vajalike skeemide koostamine spetsialistide käe all.


Nõudmised kandidaadile

Töölkäimise sooviga, sealjuures ennast tõestada, et probleem on hoopis lahendus. Elu elementaarne enesedistsipliin, nii meeskonnatöös kui ka rutiinitaluvus pikemates töölõikudes. Kindlasti aitab kaasa teadlikus enese ajaplaaerimine töö ja eraelu vahel ning huvitava-teadliku elu mõiste. Lisaks eesti keele oskusele aitab kindlasti pakutavale ametikohale kandideerimisel ka vene ja/või inglise keel kõnes ja kirjas. Arvuti kasutamise oskus peale office alamosade, kokkupuude või rohkem ka autocad joonestusprogrammiga, mis saavad olema igapäevasteks töövahenditeks, aitavad kindlasti vähem stressi tekitada tööajagraafikus. Ei tauni mitte ausust ja mitte läbipaistvat suhtumist elus eneses ning nõrka enesedistsipliini. Tööelu vastupanuvõime peab säilima kindlasti kellaajaliselt vahemikus tööpäevadel 8:00st kuni 17:00ni ning üldjuhtudel 5 päeva nädalas.


Ettevõte pakub

Särasilmsele, reaalselt kahejalaga maapeal meeskonnaliikmele, selge vaatega tulevikule palgalist joonestamise töökohta ning selleks vajalikke vahendeid. Läbiräägitavat teatud piirides töögraafikut ning tugevat erialast meeskonda, mida üheskoos hindame ühisüritustel. Sealjuures mitte unustades spetsialistide seas sinu arengut ja selle faase ning kiirust, mida võimaldame rakendada tulevikus ka piiritagustel joonestamisalastel enesekehtestuse väljendustel. Märkamata ei jää ka mõlemapoolselt üheselt läbiräägitavad arenemissuuna vajadused ning selleks vajalikud koolitused, mille algatusvõime peitub sinus eneses.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. mai 2016
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tegeleme hoonete projekteerimise alal, üldjuhtudel Eesti piirides, hoonete projekteerimisega insenertehnilistele kommunikatsioonidele nii sise kui välispaigaldiste osades. Samuti, aga tööstusrajatistes kui ka laevade sektoris enamjaolt välisriikides, käies tihtilugu komandeeringutes. Väärtustame avatud ja laia silmaringi ning üheskoos arenemist ja täiustamist, unustamata sealjuures, et me kõik oleme inimesed.