Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244114

Joonestaja-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pumplate, kaevude, mahutite jms. jooniste tegemine SolidWorks ja Auto CAD programmides;
  • Vajadusel algandmete uurimine klientidelt.

Ootused kandidaadile

  • Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil (vähemalt üks võõrkeel);
  • Arvuti kasutamise oskus (Excel, Word ja kasuks tuleb HansaRaama programmi tundmine);
  • SolidWorks (või SolidEdge) ja Auto CAD projekteerimise programmide valdamine;
  • Positiivne ja asjalik suhtumine ellu;
  • Kasuks tuleb ka vee -ja kanalisatsiooni (keskonnatehnika) alane haridus.

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • kohapealset toitlustusvõimalust;
  • tööaeg 08.00 - 17.00 -ni.

Tööpakkumise number
#244114

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2011
Kuulutus sisestati:
10. november 2011

Personaliotsingufirma CVO Recruitment kliendiks on veesüsteemide ehitamise valdkonda kuuluv ettevõte.

Vaata rohkem