Värsked tööpakkumised

Joonestaja-projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 227952

Tööpakkumise number

227952

Töö kirjeldus

puitkarkass moodulmajade ja ehitussoojakute projekteerimine, tööjooniste koostamine, spetsifikatsioonide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus (võib ka olla omandamisel)
AutoCAD programmi kasutamise oskus
hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Kasuks tuleb eelnev projekteerimisalane töökogemus

Ettevõte pakub

häid arenguvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
karjäärivõimalust
sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2011
Kuulutus sisestati:
13. mai 2011

OÜ Harmet on tootmise - ja ehitusega tegelev ettevõte , firma on loodud 1997 aastal ja põhineb Eesti kapitalil . Tänaseks on ettevõttel kaks tootmisbaasi kus töötab sõltuvalt hooajast ligi 130 inimest . Meie toodangu hulgast leiate moodulmajad , ehitussoojakuid , ning ka erinevaid metalltooteid . Kliendile pakume terviklahendust s.t alustades projekteerimisest, valmistamisest ja lõpetades paigaldamisega. OÜ Harmet põhiturg on Skandinaaviamaad mis moodustavad üle 80 % meie põhitoodangust, seda nii moodulite, soojakute kui ka erinevate metalltoodete – konstruktsioonide tootmises.