Värsked tööpakkumised

Jõhvi müügiesinduse laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457179

Tööpakkumise number

457179

Töö kirjeldus

Laotöötaja tagab Jõhvi müügiesinduse lao korrasoleku ja pakub kõrgetasemelist laoteenust.

Peamised tööülesanded:
• Kaupade saatedokumentide alusel vastuvõtmine ja üleandmine ning kaupade laadimine
• Kaupade nõuetekohane virnastamine ja hoidmine
• Vajadusel kaupade markeerimine
• Saatedokumentide ja reklamatsioonide vormistamine
• Viisakas klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sul on varasem laotöö kogemus, kasuks tuleb erialane haridus
• Oled õppimisvõimeline, täpne ja aus
• Oled varasemalt töös kasutanud laotarkvara või oled valmis seda õppima
• Sul on tõstuki juhtimisõigus või tõstuki juhtimise kogemus
• Sul on hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume huvitavat tööd laia tootevalikuga rahvusvahelise taustaga ettevõttes, kaasaegseid töövahendeid, häid töötingimusi ja soodustusi ning pühendunud meeskonda.

Töö asukoht: Kaasiku 30E, Jõhvi
Tööaeg: täistööaeg, E-R 8-17
Lisainfo: tarneahela juht Härmo Põlluvee, tel 523 5577

Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2017

WÜRTH GROUP on globaalselt tuntud saksa perefirma, mille mitmekülgsed tegevusalad hõlmavad muuhulgas elektrimaterjalide osa. WÜRTH GROUP’i kuuluv W.EG. Eesti OÜ on OÜ Elektroskandia Baltics ja Talger Elektrotehnika OÜ ühinemisel loodud üks Eesti suurimaid elektrimaterjalide hulgimüüjaid, kelle klientideks on peamiselt suurenergeetika, elektriinstallatsiooni ning tööstusvaldkonnas tegelevad ettevõtjad, tootjad ja edasimüüjad. Meie teeninduspiirkonnaks on kogu Eesti, müügesindused asuvada lisaks Tallinnale Tartus, Jõhvis ja Pärnus.