Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319644

Jõgeva päästekomando päästja

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetöö tegemine;
  • päästevarustuse- ja tehnika hooldamine, testimine ja remontimine;
  • teenistusliku dokumentatsiooni täitmine;
  • koolitustel ja õppustel osalemine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 aastat;
  • keskharidus;
  • eesti keele valdamine vähemalt B1-tasemel;
  • teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • vastavus päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele.

Kasuks tuleb:
  • C-kategooria juhilubade olemasolu.

Kandidaadilt eeldamine:
  • tehnilist taipu;
  • ausust ja usaldusväärsust;
  • kohusetunnet, otsustus- ja analüüsivõimet;
  • suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ja koolitusvõimalusi;
  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • palka alates 613,50 EUR (bruto) kuus, millele lisandub vastavalt TLS-le töötasu ööajal töötamise ja riigipühal tehtava töö eest.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Aia 36 Jõgeva, Jõgeva maakond;
  • tööle asumise aeg kokkuleppel;
  • puhkus vähemalt 35 päeva;
  • töö vahetustega (24 h), tööpäevi kuus keskmiselt 7 – 8;
  • enne tööle asumist toimuvad füüsilised katsed ja tervise kontroll;
  • pärast tööle vormistamist suunatakse töötaja õppima päästja erialale Sisekaitseakadeemia päästekolledži päästekooli Väike-Maarjas. Õppetöö algab 04.11.2013 ja kestab üheksa kuud, millest viis kuud õpitakse päästekoolis teooriat ning neli kuud praktiseeritakse päästekomandos. Õppimise ajal makstakse töötajale palga ulatuses õppetoetust.

Tööpakkumise number
#319644

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. september 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd ja kriisireguleerimist.

Vaata rohkem