Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827162

Jõgeva Kultuurikeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõgeva Kultuurikeskuse eesmärgiks on pakkuda Jõgeva linna, aga ka valla elanikele mitmekesist ja erinevate sihtrühmade huvidest lähtuvat kultuuriprogrammi ning luua võimalusi huvi- ja harrastustegevusteks.

Peamised tööülesanded:

  • asutuse juhtimine ja töö korraldamine, sh dokumentatsiooni haldamine;
  • eelarveprojekti koostamine ja kinnitatud eelarve täitmise jälgimine;
  • asutuse tegevuskava koostamine, sh ürituste ja projektide koordineerimine;
  • koostöö arendamine valla teiste asutuste, kogukonna ja organisatsioonidega.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitatavalt kultuuri valdkonnas;

  • põhjalikud teadmised kultuuritööst ja eelnev valdkondlik töökogemus;

  • juhtimiskompetentsid (organisatsiooni arengu, personali ja ressursside juhtimise kogemus);

  • algatusvõime ja loovus, võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ning nende rakendamisel;

  • eesti keeles väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;

  • väga hea eestvedamis-, koostöö- ja suhtlemisoskus;

  • hea stressitaluvus ning võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras, efektiivselt kasutada aega;

  • kontoritehnika ja arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus tavakasutaja tasemel;

  • B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd;
  • arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi;
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kandideerimisavaldusi ootame hiljemalt 2. jaanuar 2023, kas CV-keskuse portaali või e-posti aadressile eva-kristi.hein(ät)jogeva.ee.

Kandideerijal palume esitada: CV, motiveeritud avaldus koos palgasooviga ning visioon "Jõgeva Kultuurikeskuse juhtimisest ja arengust" (kuni üks lehekülg).

Lisainfo: Jõgeva Vallavalitsuse kultuurinõunik Eva-Kristi Hein, +372 529 8383.

Tööpakkumise number
#827162