2023-08-23 14:48:55

Õendusjuht psühhiaatriakliiniku II osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle
ÕENDUSJUHTI PSÜHHIAATRIAKLIINIKU II OSAKONDA.

Osakonna õendusjuht loob toetava ja motiveeriva töökeskkonna, koostab oma üksuse arendus- ja koolitusplaani, keskendub õenduskvaliteedi parendamisele ning on meeskonnaliige patsiendi raviteekonna kujundamisel. Osakonna õendusjuht jälgib oma üksuse kuluarvestust ning tellib vajalikud ravimid ja tarvikud.

Ootused kandidaadile

• vähemalt 3-aastane õena töötamise kogemus ja teadmised või huvi vaimse tervise valdkonnas
• huvi juhtimise vastu ning teadmised juhtimisest tervishoius või juhikogemus
• õendusalane kõrgharidus, kasuks tuleb magistrikraad või valmisolek see lähiajal omandada
• kõrgtasemel eesti keele oskus ja vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasemel
• ladus arvutioskus

Õendusjuhi töö eeldab head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust, otsustus- ja vastutusvõimet, kõrget pingetaluvust, soovi pidevalt õppida ning valmisolekut teadmisi ka edasi anda.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
• arengule suunatud ja vastutusrikast tööd
• toetavat meeskonda, kovisioone ja ühisüritusi
• Sinu erialast arengut toetavaid koolitusi
• tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
• mitmeid töötajatele mõeldud soodustusi ja rikkalikku motivatsioonipaketti (sh õppelaenu hüvitamist)

Õendusjuhi kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun esita CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) osakonna õendusjuhi ees seisvatest väljakutsetest ja arengusuundadest e-posti aadressile personaliotsing/ät/regionaalhaigla.ee või töövahendusportaali kaudu. Kandideerimise tähtaeg on 30. märts 2023.

Lisainfot jagab psühhiaatriakliiniku õendusjuht Lenne Rätsep e-posti aadressil lenne.ratsep/ät/regionaalhaigla.ee.