2023-08-23 14:48:55

KLIENDIPLANEERIJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

KLIENDIPLANEERIJA vastutusel on kliendi nõudluse planeerimine ja igapäevane kliendisuhtlus.

Sinu peamiseks tööülesandeks on:

  • igapäevane kliendisuhtlus, nõudluse planeerimine ja sellega seotud tegevuste teostamine ERP süsteemis ning tootmisplaani koostamine;
  • oluliseks töö osaks on koostöö meeskonna ja teiste osakondadega ja tarnetäpsuse jälgimine.

Ootused kandidaadile

Sinu edukuse eelduseks on:

  • väga hea eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles;
  • meeskonnatööle orienteeritus aga ka võime iseseisvalt probleeme lahendada;
  • süsteemsus ja tähtaegadest kinni pidamine;
  • hea analüüsivõime ning korrektsus andmete sisestamisel;
  • kõrgharidus tuleb kasuks.

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes.

Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s ning tervisepäeva. Pakume tööpsühholoogi teenust.

Töötajate õnnitlemine sünnipäevadel ja tööjuubelitel, staažiboonus, värbamisboonus.

Sind toetavad kompetentsed ja rõõmsameelsed meeskonnakaaslased.