2023-08-23 14:48:55

Hooldusplaneerija

Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume
oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Töö kirjeldus

  • Tootmisseadmete korrashoiu- ja parendustööde kvaliteetne planeerimine, tööde kontroll ja analüüs
  • Süsteemide ja protsesside täiustamine ja seadmete töökindluse parendamine
  • Tehnilise info haldamine, sisestamine ja analüüs
  • Tehniliste lahenduste väljatöötamises osalemine
  • Tööks vajalike materjalide ja varuosade vajaduse määratlemine, laovarude jälgimine ja info haldamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Varasem tehnikaalane töökogemus
  • Tehniliste jooniste lugemise oskus (kasuks tuleb ka joonestamise oskus)
  • Eesti keele oskus ja vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Teadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest
  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus
  • Valmisolek aktiivseks meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi
  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust