2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja ostuassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Hei!

Meie oleme Matkasuvilad.ee tiim ja oleme laienemas ning seega palume sind endale appi - rõõmsameelset ja positiivse suhtumisega müügi- ja ostuassistenti, kelle töö ei ole kunagi igav rutiin vaid mitmekülgne ja huvitav!

See töö sobib Sulle, kui oled “käed külgelööja” tüüp, kellele meeldib asju ära teha ja saavutada tulemusi.  Sul on ainulaadne võimalus teostada ennast kiirelt arenevas ettevõttes.

Millega meil täpsemalt abi oleks vaja?

  • suhtlemine klientidega telefoni ja e-posti teel, klienditeenindus, osalemine müügitöös
  • müügi- ja e-poe tellimuste vastuvõtt, käitlemine, haldamine nende lõpliku teostamiseni
  • pakkumiste, tellimuste ja arvete koostamine ning edastamine
  • tarne ja muude probleemide lahendamine
  • reklamatsioonide lahendamine
  • tihe koostöö kollektiiviga

Miks Matkasuvilad.ee?

  • Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – tööülesandeid on küll seinast-seina, aga iga töö maht on piisavalt väike, et jõuab erinevate asjadega tegeleda. See annab tööle vaheldusrikkuse.
  • meie fookuseks on areng ja kasv– viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet, olles sellega oma valdkonnas Eestis esimesed.
  • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud/ergonoomilised töövahendid
  • Pakume tulemustele ja oskustele vastavat konkurentisvõimelist palka
  • väljaõpet ja toetavat keskkonda
  • soodustust oma toodete ostudelt
  • meeleolukaid ühisüritusi ja väljasõite
  • toredaid kolleege

Ootused kandidaadile

Sobid meie tiimi hästi, kui:

  • oled positiivne ja näed probleemide asemel võimalusi
  • soovid inimestega suhelda ja oled julge suhtleja
  • oskad aega planeerida ja prioritiseerida tegevusi
  • soovid kiiresti omandada uusi teadmisi ja töötada tempokas töökeskkonnas
  • oskad iseseisvalt tööd teha, oled initsiatiivikas ja kiire
  • Oled töös kohusetundlik, järjepidev ja eesmärkidele orienteeritud
  • vilunud arvuti kasutaja: e-post, internet, excel (MS Office), erinevad arvutiprogrammid
  • Oskad lisaks eesti keelele, heal tasemel inglise keelt
  • kasuks tuleb suhtlustasandil vene keele oskus ja saksa keelest arusaamine

Eelkõige otsime siiski suure algustähega inimest ja tiimiliiget, ning seejärel vaatame kogemusi ja oskusi.

Kas näpud sügelevad uute väljakutsete järele? Soovid töötada oma ala ekspertidega? Meie juures saad tutvust teha Euroopa parimate matkaauto ja haagissuvilate brändidega.

Saada meile oma CV koos palgasooviga e-postile matkasuvilad(ät)matkasuvilad.ee

Lisainfo

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.