2023-08-23 14:48:55

Saetööstuse tootmistöötaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie tegusa tiimiga on oodatud liituma vahetuse juht, kes organiseerib vahetuse tööd (ca 40 barruslast) vastavalt komponenditehase tootmisplaanile, kindlustab toodangu kvaliteedi, juhib oma meeskonda ja hoiab oma inimesi motiveerituna ning korraldab uute töötajate väljaõppe.

Ootused kandidaadile

  • Valmisolekut füüsiliseks tööks;
  • Arvuti kasutamise oskust algtasemel;
  • valmisolekut vahetustega tööks, töö tehases toimub kahes vahetuses
  • Oluline on töötahe jakohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet ja väärilist töötasu
  • Põhjalikku väljaõpet kogenud kolleegide juhendamisel
  • Kaasaegset töökeskkonda ning tipptasemel tööohutust
  • Sooja toitu lõunapausil
  • Majutus Võru linnas on tagatud Tööandja poolt. Samuti hüvitab Barrus sinu transpordikulud.

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 18. aprilliks katrin[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!