2023-08-23 14:48:55

Keskkonna- ja heakorra spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pärnu Linnavalitsus otsib oma meeskonda

Keskkonna ja heakorra spetsialisti

(ajutiselt äraoleva ametniku asendamiseks)

Tööülesandeks on Pärnu linna Audru ja Tõstamaa osavaldade haljasalade hooldustööde korraldamine. Pärnu linna Audru ja Tõstamaa osavaldade kalmistute majandamine (korrastamine). Korraldada ja arendada Pärnu linnas Audru ja Tõstamaa osavaldades keskkonnaalast tegevust. Organiseerida Audru ja Tõstamaa osavaldades jäätmemajanduse korraldamist ja arendamist.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

» erialane kõrgharidus

» vähemalt 2-aastane töökogemus sarnasel või erialasel tööl

» väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, pingetaluvus, täpsus, iseseisvus,

    kohusetunne, analüüsi-, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime

» eesti keele oskus kõrgtasemel

» hea arvutioskus

» autojuhiload

Kasuks tuleb:

» teadmised omavalitsuse töö korraldamisest

» projektide kirjutamise kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

» erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd

» eneseteostamise ja -täiendamise võimalust antud valdkonnas

» 35 kalendripäeva puhkust