2023-08-23 14:48:55

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
1200 - 2200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

• Kliendi konsulteerimine telefoni teel
• IT arendusettepanekute tegemine ja juurutamine
• Microsofti tarkvara probleemidele lahendamine
• Arvuti riist- ja tarkvara paigaldamine
• Süsteemide integreermine ja migreerimine
• Süsteemi administreerimine ja igapäevane hooldus

Ootused kandidaadile

• IT-alane töökogemus vähemalt 2 aastat.
• Baasteadmised serveritest ja arvutivõrkudest
• Arvutite, arvutikomponentide ja nende ehituse ning ühilduvuse tundmine
• Huvi arvutite ja tehnoloogia vastu
• Soov ja oskus inimestega suhelda ja neile abiks olla
• Piisav stressitaluvus

Me teame, et kontori köögis pakutava värske kohvi ja küpsistega head IT-spetsialisti tööle ei meelita (tõsi, meil on köögis nii kohv kui küpsiseid).
Me usume, et hea töökoht ja hea kollektiiv ei sünni mitte paari soodustuse tegemise tulemusel, vaid selleks tuleb pidevalt tööd teha ja oma inimeste eest hoolitseda.
Meid võib iseloomustada sõnadega nagu ausus, abivalmidus, sõbralikkus ja küünarnukitunne.

Pakume:

  •  Toetavat meeskonda
  •  Koolitusvõimalused ettevõttesiselt kui ka koolituspartnerite juures
  •  Kaasaegseid töötingimusi
  •  Boonussüsteem
  •  Vajalikud töövahendid (sülearvuti, telefon, parkimine kesklinnas jms)