2023-08-23 14:48:55

Külastusjuht-programmispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oleme entusiastliku talendi otsingutel, kelles on soovi pakkuda muuseumi külastajatele suurepärast teenindust. Samuti rakendada oma loovust programmide loomisel, mis inimesi muuseumisse kutsuvad, ja neid ise läbi viia. Pakume osalist või täistööaega graafiku alusel.

Kistler-Ritso Eesti SA on arenev organisatsioon muuseumimaastikul, mis haldab okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu ja KGB vangikongide tegevust.

Mis Sind külastusjuht-programmispetsialistina ees ootab?

  • Külastajate vastu võtmine ja nendega suhtlemine, muuseumi ja näituse tutvustamine.
  • Teenuste ja toodete tutvustamine, külastajate ostusoovide täitmine.
  • Müügi- ja kassatoimingud.
  • Teenindus- ja näituse keskkonna ettevalmistamine ja heakorra tagamine.
  • Suvehooajal rändnäitusega mööda Eestimaad reisimine.
  • Muuseumis toimuvate sündmuste läbiviimine.
  • Programmide loomisel osalemine.
  • Muuseumitundide ja ekskursioonide ettevalmistamine ja nende läbiviimine.
  • Programmide tagasiside kogumine ja teenuste arendamine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on või oled omandamas humanitaar-, kasvatus- või ühiskonnateaduste valdkonna haridust.
  • Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus. Iga järgneva keele oskus tuleb kasuks.
  • Oled särav ja vahetu suhtleja ning Sulle meeldib olla esiplaanil.
  • Soovid pakkuda positiivselt meeldejäävat külastuskogemust.
  • Oled täpne, süsteemne, kohusetundlik, osavõtlik ja algatusvõimeline.
  • Oled iseseisev, aga väärtustad head meeskonnatööd.
  • Huvitud ajaloost ja ühiskonnas toimuvast.
  • Kasuks tuleb eelnev kogemus noortega töötamisel.

  • Olla osa uuendusmeelsest ja toetavast meeskonnast arenevas organisatsioonis.
  • Töötada kesklinna ja vanalinna muuseumis ning osaleda projektides väljaspool muuseumi.
  • Saada osa muuseumis töötamise rõõmudest - osaledes muuseumi ja meeskonna sündmustel ning külastades tasuta Eesti muuseume.