Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299905

Järvakandi päästekomando meeskonnavanem

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde juhtimine, sealhulgas suitsusukeldumise ning teiste ülesannete täitmine tulenevalt Päästekeskuse õigusaktidest;
  • valverühma ööpäevaringse valmisoleku tagamine- kiirelt ja efektiivselt päästetööde tegemiseks ning abi osutamiseks;
  • valverühma väljaõppe, praktiliste harjutuste ja õppuste organiseerimine ja läbiviimine;
  • koostöös teiste büroodega ennetusalase tegevuse läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • vastavus päästespetsialist III kutsekvalifikatsioonile;
  • vanus vähemalt 21 aastat, teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik;
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • otsustus- ja vastutusvõime;
  • hea suhtlemisoskus;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • päästeteenistujale kehtestatud tervisenõuetele ning päästeteenistujate atesteerimise põhinõuetele, sealhulgas hariduse ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastamine.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.

Tööpakkumise number
#299905

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 613.23 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd, kriisireguleerimist.

Vaata rohkem