https://www.cvkeskus.ee/423659

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Järelvalve peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423659

Tööpakkumise number

423659

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma kollektiivi järelvalve peaspetsialisti, kes koordineerib, korraldab ja juhib järelvalvespetsialistide tööd. Koostöös teiste valdkondade spetsialistidega soodustab elu- ja töökeskkonna turvalisuse parendamist.


Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus ja soovitavalt läbitud eripedagoogika täiendõpe (mahus 160 tundi) ning vägivalla ohjamise treeningud
* Omab turvatööga seotud kompententse
* Eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil
* Suhtlemisoskus
* Väga hea arvutioskus
* B kategooria autojuhiload
* IKT alane kompentents
* Juhtimiskompentents.


Ettevõte pakub

Töökeskkonda 2015/2016 õppeaastal valminud uues koolikompleksis, kus on loodud tänapäevased suurepärased töötingimused. Toetavaid kolleege ja toimivat tugispetsialistide süsteemi. Tööks vajalikke koolitusi ja supervisioone. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.
Kandideerimiseks saata CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada meile oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 22.06.2016 läbi CV Keskuse või e-postile valgejoe(ät)mhk.edu.ee.

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kolm õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.