Värsked tööpakkumised

Järeltöötlusmasinate opertaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548303

Tööpakkumise number

548303

Töö kirjeldus

Pakume tööd järeltöötlusmasinate operaatorile, kelle ülesandeks on liimimis- või lamineerimismasina seadistamine, hooldamine ning kvaliteetse toodangu valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

* Töö nõuab tehnilist taipu,
* Täpsust kannatlikkust ning rutiini taluvust.
* Soovitatav eelnev töökogemus trükikojas.

Ettevõte pakub

* Meeldivat, aktiivset ja tegusat kollektiivi.
* Ajakohast töökeskkonda
* Häid töötingimusi
* Head kollektiivi
* Koolitusi
* Palka tükitöö alusel
* Väljaõpet

Lisainfo

Asukoht Võhma linn

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2018
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2018

Müüme oma reklaamtooteid üle Euroopa ühtse Eazzy kaubamärgi all juba pea 8 aastat. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele lihtsalt ning kiiresti kokkupandavaid suuremõõtmelisi reklaammaterjale. Olgu need siis floor displayd ehk müügialused, counter displayd, pop-upid, erinevad plakatid (trükime suuri maanteeplakateid) või messiboksid. Vaata lähemalt meie Eazzy pop-upide kohta Eazzy.eu või ka emersonten.com.