Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327105

Järeltöötluse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükiste järeltöötlemine.
Töö masinatega.

Ootused kandidaadile

* Kiire õppimisvõime.
* Täpsus ja korrektsus.
* Töökus.

Ettevõte pakub

* Töötasu vastavalt töötulemustele.
* Toredat töökeskkonda.
* Väljaõppe võimalust.

Tööpakkumise number
#327105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 500.00 bruto

Lemon Print pakub mõistliku hinnaga kõrgekvaliteetseid trükiteenuseid.
Meilt saate abi kõigis trükivaldkonda puudutavates küsimustes - alates trükiettevalmistusest ja lõpetades järeltöötlusega.
Meie kollektiivi kogemused trükiteenuste turul ulatuvad tänaseks juba teise aastakümnesse. Pikaajalised kogemused selles valdkonnas lubavad kinnitada, et me leiame alati Teile sobivaima lahenduse ka kõige keerulisemate trükitehniliste väljakutsete puhul.
Meie klientideks on Eesti reklaami- ja trükiagentuurid, samuti suurettevõtted ja agentuurid Rootsist, Soomest, Taanist ja Norrast. Investeerime järjepidevalt arenevasse trükitehnoloogiasse ja seetõttu oleme varustatud kõige vajalikuga pakkumaks parimat teenust ja toodet.

Vaata rohkem