Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184851

Järelteeninduse meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Planeeritud remont -ja hooldustööde ning sellega seonduva korraldamine ja haldamine
  • Töökoja heakorra hoidmine
  • Meeskonna kaasamine ja motiveerimine igapäevase töö juures
  • Kliendisuhtlus

Ootused kandidaadile

  • Organiseerimisvõime (s.h. leidlikkus, otsustusvõime)
  • Initsiatiiv probleemide lahendamisel ja võimaluste leidmisel
  • Tehniline haridus (autoalane haridus tuleb kasuks)
  • Hea suhtlemisoskus
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus heal tasemel
  • Heaperemehelikkus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Ametialast täiendkoolitust
  • Kindlat, töö tulemustega kooskõlas olevat, palka
  • Tegusaid ja tulemustele suunatud töökaaslasi

Tööpakkumise number
#184851