Jaotusvõrgustiku spetsialist
Tööpakkumise number #811821

Itella Estonia OÜ
Laagri, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülessanded uuel positsioonil on

Pakipunktide ja pakiautomaatide jaotusvõrgustiku kasvuvõimaluste leidmine ja kaardistamine;

Pakiautomaatide kolimiste, laienduste, paigalduste tellimine;

Pakipunktide ja pakiautomaatide haldamine;

andmete ajakohastamine infosüsteemides;

Läbirääkimiste pidamine koostööpartneritega, rendipindade omanike jt;

Pakiautomaatide asukohtade korrasolu tagamine ja haldamine;

Ootused kandidaadile

Loistikalalne kõrgharidus

Varasem töökogemus logistika-/transpordivaldkonnas

Väga hea organiseerimis-ja analüüsivõime

Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Oskus leida alternatiivseid lahendusi

Ajaplaneerimise oskus oma töö korraldamiseks

Oskus töötada meeskonnas kui ka individuaalselt

Väga hea pinge- ja stressitaluvus

Väga hea eesti ja inglise keele oskus

Hea kohanemisvõime, valmisolek muudatusteks

B kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes;

Inspireerivaid ja sõbralikke kolleege

Võimalust olla osa meie eduloos

Tööpakkumise number
#811821

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
6. september 2022
Jaotusvõrgustiku spetsialist Jaotusvõrgustiku spetsialist

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
PAKIAUTOMAATIDE LOGISTIK Itella Estonia OÜ
PAKIAUTOMAATIDE LOGISTIK Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Laagri
3 näd. tagasi
LENNU- JA MERETRANSPORDI SPETSIALIST Itella Estonia OÜ
LENNU- JA MERETRANSPORDI SPETSIALIST Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
VEOKORRALDAJA-JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST Expert Eesti OÜ
5 päeva jäänud
VEOKORRALDAJA-JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST Expert Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
OSTU-MÜÜGI KOORDINAATOR MV Eesti OÜ
OSTU-MÜÜGI KOORDINAATOR MV Eesti OÜ • Harjumaa
Lagedi
Osaline kaugtöö võimalus KOGEMUSTEGA VEOKORRALDAJA SAKSAMAA SUUNAL HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ
KOGEMUSTEGA VEOKORRALDAJA SAKSAMAA SUUNAL HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
Vaatan kõiki