2023-08-23 14:48:55

Jaotusvõrgustiku praktikant

Töö kirjeldus

Otsime suveperioodiks entusiastlikku jaotusvõrgu praktikanti!

Praktika käigus on Sul võimalus olla toeks meie jaotusvõrgu osakonnale erinevates ülesannetes, sealhulgas:

  • kaardistada potentsiaalseid automaatide ja pakipunktide asukohti;
  • hallata olemasolevaid jaotusvõrgustiku asukohtasid;
  • analüüsida jaotusvõrgustiku näitajaid;
  • hallata olemasolevaid dokumente;
  • organiseerida automaatide paigaldusi ja laiendusi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind Itellasse praktikale, kui:

  • oled omandamas haridust, eelistatavalt logistika-, müügi- või kinnisvara suunal;
  • oled osav läbirääkija, täpne ja kohusetundlik;
  • oskad kasutada Outlooki, Excelit ja Wordi;
  • suhtled nii kõnes kui kirjas inglise keeles, vene keele oskus tuleb kasuks;
  • omad B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • toetavat meeskonda ja juhendamist kogenud töötajate poolt;
  • praktilisi teadmisi pakiveo valdkonnast;
  • paindlikku töökorraldust ning praktikatasu;
  • mõlemapoolse sobivuse korral peale praktikat edasist koostöövõimalust.

Praktika Itellas annab Sulle võimaluse arendada oma oskusi ning teha koostööd erinevate osakondadega, mis mõjutavad tuhandeid inimesi üle kogu maailma.