Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641167

Jalgsi või autoga lehekandja Nõmme piirkonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 4.35 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 20. veebruar 2020
Kuulutus aegub:20. märts 2020

Töö kirjeldus

Töö sisu on ajakirjanduslike väljaannete ning muude postitusmaterjalide varahommikune kanne 6 päeval nädalas (E-L).
Lehekandja töötasu on 4,35€ tund + reklaamikande tasud.

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus
  • Ausus
  • Autoga lehekandjal on vajalik isikliku auto olemasolu, mille kasutamise kulud kompenseerime.

Ettevõte pakub

  • Sobivas piirkonnas liikuvat tööd
  • Tagame töövahendid - ja riided
  • Väljaõpet töökohal
  • Toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#641167

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem