Värsked tööpakkumised

Jalgsi lehekandja Kesklinnas Vase tn kandis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431336

Tööpakkumise number

431336

Töö kirjeldus

Varahommikune lehtede ja reklaammaterjalide kanne postkastidesse kindlas etteantud piirkonnas
Tööaeg on 05:00 -07:00 E-L (Riiklikud pühad on vabad)

Nõudmised kandidaadile

Armastad hommikuti vara ärgata
Oled kohusetundlik ning täpne
Elad ise selle piirkonna vahetus läheduses, kuhu tööd pakume või omad auto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

Lisateenimise võimalust varahommikul
Vajadusel kütusekompensatsiooni
Osalise ajaga tööd
Liikumist värskes õhus
Tunnitasu 4.50 (bruto) + reklaamikande tasud (tüki alusel)

Lisainfo

Töö sobib ka pensionärile

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
24. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2016

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.