Värsked tööpakkumised

Jaemüügi koolituse- ja klienditeenindusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365812

Tööpakkumise number

365812

Töö kirjeldus

Sa hakkad tegelema:
• Koolitusprogrammide ettevalmistamise, läbiviimise ning efektiivsuse hindamisega;
• Kaupluse töötajate teadmiste hindamise- ning analüüsiga;
• Koolitusprogrammide arendamise- ning igakülgse parendamisega;
• Kaupluste töötajate värbamisega;
• Müügi- ja klienditeeninduse standardite pideva kaasajastamise ning juurutamisega;
• Jaemüügijuhi assisteerimisega ürituste ja kampaaniate planeerimisel ja korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

• Omad kõrgharidust;
• Sul on eelnev töökogemus koolitamise alal (eelistatult müügi, klienditeeninduse või sellega seotud valdkonnast), kasuks tuleb kogemus värbamises;
• Sa oled inimeste inimene, Sul on suurepärane suuline ja kirjalik kommunikatsioonioskus;
• Sa oled hea esineja;
• Oskad suhelda hästi eesti ja vene keeles, kasuks tuleb inglise keele oskus;
• Sa omad juhiluba

Omalt poolt pakume Sulle motiveerivat töötasusüsteemi; vaheldusrikast tööd, kus iga päev on uus väljakutse; arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes ning koolitusi meie peakontoris Sloveenias; tuge ja supervisiooni igapäevases töös.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2014

STUDIO MODERNA OÜ
Oma unikaalse infrastruktuuriga on Studio Moderna ainuke ettevõte, mis asub 21s riigis Kesk- ja Ida-Euroopas. Meie suhtleme äri, müügi ja maksimaalsete tulemuste keeles. Leidlik lähenemisviis annab meile vahendeid, dünaamilisuse ning paindlikkuse, et vastu võtta erinevaid väljakutseid, mida turud meile esitavad. Studio Moderna OÜ tegutseb Eestis alates 2003a. Tänaseks on Dormeo, Kosmodisk ja Top Shop kaubamärgid edukalt esindatud kõikides meie müügikanalites.