Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547824

Jae- ja hulgimüügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööülesanded:

  • Jaemüügiliini välja arendamine Eestis
  • Uute ja innovaatiliste Itaalia toodete tutvustamine kaupluste ostujuhtidele
  • Igapäevaselt uute klientide otsimine koos aktiivse müügitööga (restoranid, hotellid, asutused)

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus B2B valdkonnas
Edukad kogemused ostujuhtidega suhtlemisel
Microsoft Office kasutamise oskus vähemalt kesktasemel
Sa oled initsiatiivikas klientidega suhtlemisel
Sa oled julge ja tahtejõuline
Sa oled hea suhtleja
Sul on vähemalt keskharidus
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu

  • Väga head väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
  • Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte;
  • Karjäärivõimalust
  • Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas nii Eestis kui ka soovi korral naaberriikides (Soome, Läti, Leedu)

Tööpakkumise number
#547824

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2018

POLTI on innovatiivne liider kvaliteetsete Itaalia kodumasinate esindajana. Goldstar Eesti OÜ on ainus ametlik Polti S.p.a brändi ja toodete esindaja Eestis.
Viime Eestis edasi Itaalias loodud uusimaid kodumasinate tehnoloogiaid. Põhiliselt on meie eesmärgiks tagada
klientidele parimad tingimused pakkudes neile esmaklassilisi tooteid. Oleme
esindatud 51 riigis maailmas.
Meie kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus. 2018. aastal on ettevõttel plaanis välja töötada jaemüügiliin. Goldstar Eesti on Kaubandus- ja Tööstuskoja liige. 2014., 2015., 2016. ja 2017 aastal saime Eduka Ettevõtte tiitli Krediidiinfo AS-i poolt.
Jaemüügijuhil on ülesanne Polti S.p.a toodete müümine Eesti edukatele edasimüüjatele nagu näiteks Euronics, ON/OFF, Expert, Stokker, Prisma, Rimi, Selver, K-Rauta, Ehituse ABC, Espak, internetipoed jpt.

Vaata rohkem