Värsked tööpakkumised

Jäätmete käitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420512

Tööpakkumise number

420512

Töö kirjeldus

Jäätmete käitleja vastutab ohtlike jäätmete nõuetekohase käitlemise eest

  • Teostab ohtlikke jäätmete sorteerimist, purustamist, pressimist ja põletamist.
  • Teostab jäätmekütuste valmistamist.
  • Töö on vahetustega töögraafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Sul on vähemalt keskharidus. Kasuks tuleb töökogemus jäätmete käitlemise valdkonnas.

  • Sul on eelnev tõstukiga ja seadmetega töötamise kogemus.
  • Sul on tõsine huvi jäätmekäitluse valdkonna vastu.
  • Sul on analüüsi- ja otsustusvõime, teed tööd täpselt ja korrektselt.
  • Sa oled iseseisev ja ambitsioonikas ja Sind ei ole vaja kontrollida.
  • Suudad lahendada probleeme operatiivselt, oskad suhelda ja koostööd teha teiste töökaaslastega.

Ettevõte pakub

* Valdkond on perspektiivikas ja pidevalt arenev
* Võimalus oma ideid teostada on suur.
Pakume
* pikaajalist töösuhet
* kaasaegset töökeskkonda
* tasustamist vastavalt töötulemustele
* Kollektiiv on teotahteline ja toetav.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2016
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2016

AS Epler & Lorenz alustas ohtlike jäätmete käitlemisega 1991. aastal Tartus õlijäätmete kogumise ja põletamisega esimesel Baltimaadesse ehitatud jäätmepõletusseadmel. Kuna inimtegevuse käigus tekkivate, elukeskkonnale ohtu kujutavate jäätmete ring on märksa laiem, tekkis peagi vajadus ka teiste ohtlike jäätmete käitlemiseks. 1992.a. aastal sai AS Epler & Lorenz esimeseks ohtlike jäätmete käitluslitsentsi omavaks ettevõtteks Lõuna-Eestis. 2015 aastal ühinesid AS Epler & Lorenz ja Põhja-Eesti ohtlike jäätmete käitleja OÜ Kesto, ning tekkis Eesti juhtiv ohtlike jäätmete käitlusettevõte.

AS Epler & Lorenz eesmärgiks on edendada jäätmete taaskasutamist, et vähendada prügilasse ladestatavate jäätmete hulka ning seeläbi aidata kaasa ümbritseva elukeskkonna säilimisele.

Seoses tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda jäätmete käitlejat.