Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346247

Jäätmejaama operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elanikelt jäätmete vastuvõtmine
- aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

- ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Sportimisvõimalusi soodustingimustel
Ühisüritusi

Lisainfo

Töö on osalise ajaga ja töökohaks on Pääsküla jäätmejaam.
Tööaeg E 14-19; K 8-13, R 14-19; L,P 10-15 v.a riigipühad
Palume CV saata ainult neil, kes on ikka tööst huvitatud

Tööpakkumise number
#346247

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2014

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume oma töötajatele mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab lisapuhkust, erinevaid toetusi, koolitusi ja ühisüritusi.

Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Meie juures ootavad uued väljakutsed ka Sind!

Vaata rohkem