Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644005

Jäätmejaama operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. märts 2020
Kuulutus aegub: 8. aprill 2020

Töö kirjeldus

Jäätmejaama operaatori töö tulemusel on korraldatud jäätmete vastuvõtmine ja liigiti kogumine, jäätmekoguste üle on peetud arvestust vastavalt kehtestatud korrale, jäätmejaamas on tagatud kord ja puhtus.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on hea füüsilise vormi ja vastupidavuseag, kohusetundlik ja töökas, oskab suhtlustasandil eesti ja vene keelt.

Pakume tööalast väljaõpet ja koolitust, stabiilset tööd edukas ettevõttes. Töö sobib nii naiste- kui ka meesterahvale

Tööpakkumise number
#644005

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
10. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem