Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733087

Itella Smartpost vanem-kaubakäsitleja

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka sorteerimiskeskusesse saabunud saadetiste vastuvõtt, saabunud kaupade käitlemine vastavalt juhenditele, kahjustuste tuvastamine kaupadel, kaupade ettevalmistamine sorteerimiseks, kaupade õigeagne ja korrektne jaotamine väljastusaladesse, tagastatud saadetiste ja probleemsete pakkide käsitlemine, sorteerimisliini opereerimine, vajadusel vahetusevanema asendamine.

Ootused kandidaadile

Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmus
Kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel
Oled omandanud vähemalt keskhariduse
Oled hea suhtleja ning Sul on väga hea organiseerimisvõime
Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus ja meeskonnajuhtimise kogemus
Sinu eesti keel on heal tasemel
Sul on hea arvutikasutamisoskus

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

Tööks vajalik väljaõpe

Haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast , isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel,

kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures.

Kohapeal toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid.

Tööpakkumise number
#733087

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
27. september 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem