IT-VÄRBAJA
Tööpakkumise number #697071

IT-VÄRBAJA

ITM TRADE OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Kandidaatide lokaalne otsimine ja vabade ametikohtade postitamine Linkedinis ja muudes sarnastes allikates

  • Töökuulutuste koostamine, kompetentside väljatöötamine ja testiülesannete koostamine.

  • Väljavalitud kandidaatide vestlustele kutsumine.

  • Kandidaadi sobivuse hindamine.

  • Erinevad otsitavad positsioonid (arendajatest tippjuhtideni)

  • Ühes kalendrikuus 5 või enama projekti läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • Soovitav kõrgharidus psühholoogia valdkonnas või personali spetsialisti erialal

  • Värbaja töökogemus

  • Kogemus vabade töökohtade täitmisel kõigil tasanditel - selgelt määratletud aja jooksul

  • Kogemus erinevate interneti ressursside kasutamisel kandidaatide leidmiseks

  • Hea vene, eesti ja inglise keele oskus

  • Aktiivne ellusuhtumine

  • Tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Kaugtöö võimalus

  • Paindlik töögraafik

  • Võimalus töötada põhitöö kõrvalt

  • Kaasaegne avatud kontor Tallinna kesklinnas

  • Sõbralik noor meeskond

  • Suurepärased töötingimused

  • Iga-aastane palgatõus ja lisatasud

  • Tasuta parkimine kontori lähedal

  • Spordikompensatsioon

  • Iga-aastased korporatiivsed üritused

  • Pidev arendamine ja koolitamine

  • Igapäevased väljakutsed

  • Ärireiside võimalus kõikidesse maailma riikidesse

Tööpakkumise number
#697071

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2700 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. mai 2021
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2021
IT-VÄRBAJA IT-VÄRBAJA

ITM tegutseb alates 2002. aastast üldiste- ja spetsiifiliste finantsturu online-projektide arendamise ja toetamisega. Meil on väga rikas online-arendamise ajalugu ning oma tegutsemise ajaloo jooksul oleme edukalt teostanud üle 300 IT-projekti rohkem kui 35 riigis.

Vaata rohkem

IT-VÄRBAJA
IT-VÄRBAJA