Värsked tööpakkumised

IT valdkonna kutseõpetaja (LINUX)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 599856

Tööpakkumise number

599856

Töö kirjeldus

kutseõpetaja tööülesandeks on:

  • õpilaste õpetamine LINUXi teemal: anda edasi teoreetilisi teadmisi ning õpetada praktilisi oskusi
  • valmistab ette ja viib läbi teoreetilised ja praktilised tunnid
  • juhendab õpilasi õppetöö käigus
  • hindab õpilaste omandatud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused
  • kajastab õppetöö andmed vastavas andmebaasis
  • valmistab ette õpilased kutsevõistlusteks ja –eksamiteks
  • panustab IKT õppevaldkonna arendamisse

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus ja vähemalt 2 aastane LINUXi töökogemus või IT alane eri-/kutseharidus ja 1 aastane LINUXi töökogemus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • korrektne eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • iseseisev analüüsi- ja otsustusvõime
  • soov töötada õppijatega ning valmisolek pedagoogiliste oskuste arendamiseks
  • initsiatiiv ja meeskonnatöö valmidus ning kohuse- ja vastutustunne

Kasuks tuleb:
  • IT-alane kõrgharidus
  • LINUXi sertifikaadi olemasolu
  • pedagoogilise töö kogemus või kutseõpetaja kutsetunnistus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • osalemisvõimalust rahvusvahelistes projektides
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • vajadusel kooli hosteli kasutamise võimalust soodustingimustel

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019

Kehtna Kutsehariduskeskus on pikaajaliste traditsioonidega õppeasutus Raplamaal. Meie koolis on võimalik ametialast haridust omandada neljas valdkonnas: info- ja kommunikatsiooni – tehnoloogia, ehitus, transporditehnika, transpordivahendite juhtimine ning toitlustus- ja toitlustusteenindus.
Pakume Sulle toetavat ja professionaalset meeskonda ning kaasaegseid töötingimusi, mis loovad head võimalused eneseteostuseks ja – arenguks.