Värsked tööpakkumised

IT-tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369621

Tööpakkumise number

369621

Töö kirjeldus

• Riist- ja tarkvara hooldus ning remont
• Klientidega suhtlus, nõustamine ning nende tehniliste probleemide lahendamine kliendi juures,
kaughalduse, e-maili või telefoni teel
• Riist- ja tarkvara müük
• Kontoriseadmete seadistamine ning hooldus

Nõudmised kandidaadile

• Hea suhtlemisoskus
• Oskab kasutada ning seadistada erinevaid Apple seadmeid
• IT-alane taiplikkus ning huvi töötada antud valdkonnas
• Tunneb Mac OS X 10.6 – 10.10 ja MS Windows 7 – 8 operatsiooni süsteeme ning oskab neid seadistada
• Elementaarsed teadmised ja oskused arvutivõrkude seadistamisest
• Kohusetundlikkus, iseseisvus, korrektsus
• Valmidus meeskonnatööks ja õige suhtumine
• B-kategooria juhiload
• Soov teha tööd hästi

Kasuks tuleb
• Üldised teadmised serverlahendustest
• Eelnev kogemus klienditeeninduses ja/või IT valdkonnas
• Sportlikud eluviisid

Ettevõte pakub

• Põnevat ja liikuvat tööd meeldivate klientidega
• Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
• Motiveerivat töökeskkonda
• Tänapäevaseid töövahendeid
• Koolitusi ja väljaõppet
• Erinevaid karjääri ja edasiarenemise võimalusi
• Meeskondlikke sportimisvõimalusi
• Meeskondlikke ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2015
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2015

IITEE teenused on suunatud ettevõtetele, kes on huvitatud professionaalsetest IT lahendustest. Alustasime 2006. aastal IT hoolduse teenuse pakkumisega, kuid peatselt mõistsime, et klientide ootused on suuremad. Seepärast oleme täiustanud oma teenuste valikut selliselt, et see kataks ettevõtte IT vajadusi laiemalt. Praegu pakume lisaks IT hoolduse teenusele konsultatsiooni, majandustarkvara, infosüsteeme ja kodulehekülgi. Ettevõtte kontorid asuvad Viljandis ja Tallinnas.