2023-08-23 14:48:55

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME OMA TARTU KONTORISSE IT SPETSI!

- Sinu peamisteks ülesanneteks on lahendada kliendi IT mured tema asukohas (arvutitöökoha ja selle lisaseadmetega seotud probleemid - printerid, POS seadmed, võrguga seotud teemad). Lisaks saad sa osa põnevatest projektidest erinevates IT valdkondades.

Ootused kandidaadile

- Sul on baasteadmised IT süsteemidest ja parem veel kui omad IT alast haridust ja töökogemust.
- Sinu töö eeldab palju ringi liikumist, seega juhilubade olemasolu on vajalik. Tööauto on meie poolt.
- Sul on hea pingetaluvus ja oled oma töös iseseisev.

KUI SELLINE TÖÖ PANEKS SU SILMA SÄRAMA, SIIS VÕIKSID SA OLLA ÜKS MEIE VINGETEST IT SPETSIDEST!

Pakume sulle palju enamat kui lihtsalt ametikohta Põhjamaade ja Baltikumi suurimas IT firmas!

- Lisaks põnevale tööle on sul igapäevane võimalus koostööks maailma suurimate IT-partneritega;
- sinu huvi koolituste vastu inspireerib meidki rohkem õppima ning me aitame hoida sinu turuväärtust kõrgena;
- sa oled üks meie vahvast ja tegusast tiimist, kus tehakse palju tööd, aga osatakse nautida ka selle vilju;
- sa saad osa suurematest ja väiksematest soodustustest nagu spordikompensatsioon ja staažipuhkusepäevad.
- Me ei unusta sinu eraelulisi sündmusi. Just nagu sina, on ka sinu pere meie jaoks tähtis!

Lisainfo

Saada oma CV ja kaaskiri e-mailile jobs(at)atea.ee märksõnaga “IT SPETS“.

Töö asukoht TARTU.

Lisainfo aadressil Rando-Juku.Sirkas(at)atea.ee