Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #454819

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT-spetsialisti tööülesanneteks on:

  • Tark- ja riistvaraliste probleemide lahendamine
  • Klientide nõustamine telefoni ja e-posti teel
  • Kassasüsteemide paigaldus ja seadistamine

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskeri haridus
  • Huvi IT valdkonna vastu
  • Eesti, inglise ja vene keele valdamine suhtlustasemel
  • Täpsus ja korrektsus
  • Pingetaluvus
  • Suhtlemis-, meeskonnatöö ja ajaplaneerimise oskus
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Motiveerivat töötasu
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Väljaõpet töökohal kogenud spetsialistide käe all

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • Kogemus IT valdkonnas või vastava erihariduse olemasolu

Tööpakkumise number
#454819