Värsked tööpakkumised

It-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 248092

Tööpakkumise number

248092

Töö kirjeldus

  • IT alase toe osutamine kasutajatele
  • failihaldussüsteemi haldamine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane haridus või varasem töökogemus
  • Hea eesti, inglise ja vene keele oskus
  • MS SQL
  • VBScript
  • C#

Tööd rahvusvahelises keskkonnas, mis hõlmab kontoreid 9 riigis.
Meeldivat töökeskkonda
Huvitavat tööd kaasaegsete lahendustega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2012

Lars Krogius on korporatsioon, mis koosneb ekspertidest, kahjukäsitlejatest.
Meie peakontor asub Helsingis, Soomes on kontorid veel ka Hankos ja Kotkas.
Veel on meil kontorid Tallinnas, Riias, Vilnuses, Klaipedas, Peterburis, Moskvas, Minskis, Kiievis, Kopenhaagenis ja Göteboris.
Pakume oma klientidele teenuseid kogu Soome, Rootsi, Taani, Venemaa, Eesti, Läti, Leedu, Valgevene ja Ukraina territooriumil.