Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324591

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • IT - alaste probleemide lahendamine ja klientide nõustamine kliendi asukohas
  • IT riistvara seadistamine ja hooldus
  • Kassasüsteemide riist- ja tarkvaraliste vigade tuvastamine ja nende kõrvaldamine
  • Windows Serverite haldus ja hooldus
  • Tarkvara installeerimine erinevatesse seadmetesse

Ootused kandidaadile

  • Sul on valdkonnaga seonduv haridus
  • Oled sõbralik ja viisakas suhtleja ning suudad teha koostööd väga erinevate inimtüüpidega
  • Räägid väga heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasandil inglise keelt
  • Oled orienteeritud kvaliteedile ja suudad näha lisaks lahendatavale probleemile ka suurt pilti
  • Sinus on initsiatiivikust ja proaktiivselt lähenemist lahenduste leidmisel
  • Sul on B-kategooria autojuhiluba

Kasuks tuleb
  • Kogemus Linuxi tööjaamade ja serveritega
  • Vene või soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Liikuvat tööd ja võimalust suhelda erinevate inimestega
  • Osaleda erinevate klientidega seotud projektides
  • Vajadusel ametiautot
  • Rahvusvahelise ettevõtte stabiilsust ja soodustusi
  • Kogemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Töökoha asukoht: Kontor asub Tallinnas, Akadeemia tee 21/6, töö on liikuva iseloomuga

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, esimesel võimalusel

Pakutav palk: kokkuleppel

Kontaktisik: Grete Usin, personalispetsialist, 53 066 808

Huvi korral anna endast märku, saates CV ja lühikese põhjenduse enda sobivuse kohta kandideerides läbi CV-Keskuse või saates e-kirja cv(a) ee.fujitsu.com hiljemalt 10.novembriks 2013.

Tööpakkumise number
#324591

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. november 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013

AS Fujitsu Estonia on rahvusvahelise IT-kontserni Fujitsu osa. Eestis oleme üks juhtivatest IT teenuseid pakkuvatest ettevõtetest ja siinsel turul tegutseme juba alates 1992. aastast. Meie kontorid asuvad nii Tallinnas kui Tartus. Üle 260 oma ala spetsialistiga osutame oma klientidele arvuti- ja tarkvarasüsteemidega seotud teenuseid ning pakume laias valikus tark- ja riistvaratooteid. Tarkvarasüsteemide osas pakume klientidele nii valmislahendusi kui ka kliendikesksete eriprojektide väljatöötamist alates analüüsist ja arendamisest kuni juurutamise ja hooldamiseni. Meie kohta leiad lisainfot: www.fujitsu.ee.

Vaata rohkem