Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290840

IT RAKENDUSTE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvararakenduste alane nõustamine on osa Fujitsu jaekaubandusteenuste üksuse tegevusest.Nõustame kaupluste ja teenindusjaamade toimimiseks oluliste rakenduste kasutamist nii igapäevatehingutes kui ka uute kaupluste avamisprojekte ning tarkvarauuendustega seonduvat. Antud ametikohal tuleb tegeleda kliendiprobleemidele lahenduste leidmisega, nõustamisega ning projektides osalemisega vastavalt kliendi vajadustele telefoni ja e-maili teel.

Ootused kandidaadile

- IT alane haridus või arvestatav töökogemus
- heal tasemel soome ja inglise keele oskus
- tehniline taiplikkus ja valmidus kohaneda uue ja kiiresti muutuva tehnoloogiaga
- arvestatav kogemus Microsofti toodetega
- analüütilisus
- kliendikesksus
- valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- põhjalikku tuge sisseelamisel
- vaheldusrikast ning põnevat tööd
- võimalusi erialaseks arenguks
- professionaalset töökeskkonda
- motiveerivat palka

Lisainfo

Kandideerijatel palun saata CV inglise keeles.

Tööpakkumise number
#290840

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
2. november 2012

Fujitsu on Eesti juhtiv IT-teenuste ja -toodete pakkuja, mille eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja
teenuste abil. Fujitsu poolt pakutavad lahendused sisaldavad süsteemide arendamist, hooldust ja remonti. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest
sülearvutitest andmehalduskeskuste lahendusteni. Kuulume Fujitsu IT gruppi, mis oma üle 160 000 töötajaga ja esindatusega üle 70 riigis on üks maailma
juhtivamaid IT korporatsioone.

Vaata rohkem