Värsked tööpakkumised

IT projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236621

Tööpakkumise number

236621

Töö kirjeldus

• IT arendusprojektide juhtimine:
- arendus- ja juurutusprojektide ettevalmistamine;
- projektimeeskonna organiseerimine ja töö juhtimine vastavalt kehtivale arendusprotsessile;
- teostatud arendustööde juurutamise tagamine.
• IT arendustööde ja muude IT teenuste sisseostu korraldamine ja lepingute haldamine teenuse pakkujatega;
• Partneritega koostöös tehtavate arendusprojektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

• IT-alane kõrgharidus või selle omandamine;
• IT projektide juhtimise kogemus vähemalt 3 aastat;
• Projektijuhtimise metoodikate ja vahendite tundmine;
• Suuline ja kirjalik eesti keele oskus, erialse inglise keele oskus;
• Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimiste oskus.

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja loomingulist tööd;
• Toredaid ja sõbralikke kolleege;
• Kaasaegseid töötingimusi;
• Konkurentsivõimelist palka ja tasustamispaketti.

Lisainfo

CV-le palun lisada KAASKIRI, milles kirjeldate omandatud oskusi ja kogemusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2011
Kuulutus sisestati:
16. august 2011

Modera Consulting OÜ on ca 20 töötajaga IT ettevõte, mis tegutseb aktiivselt alates 2002.a.
Firma peamiseks tegevusvaldkonnaks on Modera.net veebipõhise informatsiooni halduse platvormi (CMS) arendamine ja sellel platvormil põhineva organisatsioonide kommunikatsioonisüsteemi väljatöötamine ning IT arendus- ja haldusteenuste pakkumine ABC Grupi ettevõtetele (s.h. ABC Motors, AbeStock, ABC Supermarkets).
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma tegusasse meeskonda uut liiget.