Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669351
Kaugtöö võimalus

IT kutseõpetaja

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1315 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. september 2020
Kuulutus aegub:11. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Kas otsid mitmekülgset ja tähendusega tööd

ning otsustusvabadust?

Kas soovid olla suuna näitaja ja Sul on julgust õpetada tulevasi meistreid?

Kui vastasid eelnevatele küsimustele jaatavalt, siis kandideeri

IT eriala kutseõpetajaks

Kui oled meister mõnes järgnevas teemas, siis saada CV teele:

IT-süsteemide riistvara, MikroTik arvutivõrkude haldus (vajalik serti-

fikaat), pilveteenuste administreerimine, tarkvara testimine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on erialane

ettevalmistus ja töökogemus IKT valdkonnas. Sul on tahe olla

kaasteeline tulevastele meistritele, sind iseloomustab hea

koostöövõime.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

tuge kooliellu sisseelamisel;

piirideta õppimis– ja arenguvõimalusi;

paindlikku töö(-aja) korraldust;

toetavat meeskonda;

56-päeva puhkust;

ja palju muud arvestades Sinu soove ja vajadusi.

Tööpakkumise number
#669351

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem