Värsked tööpakkumised

IT Kasutajatugi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368357

Tööpakkumise number

368357

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, IT alane nõustamine ja IT alaste küsimuste lahendamine kaugtööna.

TÖÖÜLESANDED:
- Klientide küsimustele vastamine ja tööde/küsimuste delegeerimine spetsialistidele ning tagasiside kontrollimine
- Klientide nõustamine ja tehnilise toe osutamine
- IT probleemide, tarkvara ja raudvaratemaatiliste küsimuste ja ülesannete lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- Kesk-eri või kõrgharidus või selle omandamine
- Hea eesti keele oskus
- Inglise keele valdamine erialasel tasemel
- Arvuti kasutamise oskus professionaalsel tasandil (Microsofti platvormi tooted)
- Bürootehnika ja IT seadmete kasutamise oskus
- Erialased teadmised (IT turvalisus, teeninduspõhimõtted, asjaajamine, dokumendihaldus, ajahaldus)
- Etiketinõuete ja teeninduskultuuri tundmine
- Suhtlemis- ja koostööoskus
- Usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus

KASUKS TULEB:
- IT alane haridus
- Vene keele oskus
- B-kat juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- Huvitavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
- Võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks
- Paindlikke töötingimusi ja tasemel töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2015

AKS on pikaajaliste kogemustega IT konsultatsiooniettevõte, keskendunud IT infrastruktuurilistele lahendustele ning nendega seonduvatele konsultatsiooni- ja projektijuhtimisteenustele.