Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302074

It- kasutajatoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- personaalarvutite (PC) paigaldus, riist- ja tarkvara hooldus, rikete diagnoosimine ja pisiremont
- perifeeriaseadmete hooldus, kulumaterjalide ( trükilindid, tahmakassetid) hankimine ja vahetamine
- arvutikasutajate kaebuste ja probleemide analüüs, lahendamine ning nõustamine
- infotehnoloogia tarvikute hankimine vastavalt määratud õigustele
- ülevaade oma hoolduspiirkonna infotehnoloogilistest ressurssidest ja arvutite registri pidamine

Ootused kandidaadile

- omad vähemalt keskharidust ja praktilist töökogemust IT valdkonnas
- tunned hästi Microsoft´i operatsioonisüsteeme ning haldus- ja rakendustarkvara
- oskad heal tasemel eesti ja inglise keelt
- omad tehnilist taipu ja kiiret õppimisvõimet
- oled abivalmis, sõbralik, kohusetundlik ja korrektne ning Sulle meeldib kliente aidata

Ettevõte pakub

- võimalus saada uusi kogemusi ja areneda IT- valdkonnas
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

kasuks tuleb:
- IT- alane rakenduslik kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
- Linuxi tundmine

Tööpakkumise number
#302074

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
4. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
18. märts 2013

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem