IT KASUTAJATOE SPETSIALIST
Tööpakkumise number #811184

1
HANSASOFT OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Pakkuda Hansasofti klientidele kiiret ja professionaalset IT-tuge ning nõustamist e-posti, telefoni ja kaughalduse teel

  • Klientide riist- ja tarkvara probleemide lahendamine kontoris ja kliendi juures kohapeal

  • IT seadmete ja süsteemide administreerimine ning hooldamine

  • Serverite ja töökohtade installatsiooni- ja administreerimistööd

  • Lihtsamate andmebaasipäringute tegemise oskus (SQL keeles)

  • Kindel töögraafik tööpäevadel kell 9.00-17.00

  • Kokkuleppel ja lisatasu eest pakkuda klientidele töövälisel ajal telefonituge kell 17.00-22.00 kriitiliste probleemide lahendamiseks

Ootused kandidaadile

  • Arvutite, arvutikomponentide ja nende ehituse ning ühilduvuse tundmine

  • Töökogemus IT-spetsialistina või IT-klienditoe spetsialistina vähemalt 3 aastat

  • Tehniline taip ja huvi IT-maailma vastu

  • Hea suhtlemisoskus ja huvi inimestega suhelda

  • B-kategooria juhiload ja 2-aastane sõidukogemus

  • Initsiatiivikalt töötada

  • Tahe õppida uusi lahendusi

  • Põhjalikkus, täpsus ja kohusetunne

  • Eesti keele oskus suhtlus- ja kirjatasandil

Ettevõte pakub

  • Kokkuhoidvat ja sõbralikku kollektiivi

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Arenemisvõimalusi

  • Töösõitudeks autot

  • Soodustusi sportimiseks ja tervise eest hoolitsemiseks

  • Ühisüritusi

  • Headele töötulemustele head töötasu + preemiat positiivse kliendirahulolu eest

  • Töökohta Tallinnas, Tartus või Rakveres

Tööpakkumise number
#811184

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
SÜSTEEMIADMINISTRAATOR NEROSTEIN OÜ
5 päeva jäänud
SÜSTEEMIADMINISTRAATOR NEROSTEIN OÜ • Tallinn
Tallinn
IT-SÜSTEEMIDE SPETSIALIST HÜPOTEEKLAEN AS
IT-SÜSTEEMIDE SPETSIALIST HÜPOTEEKLAEN AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
IT TARKVARA ANALÜÜTIK HANSASOFT OÜ
1
4 päeva jäänud
IT TARKVARA ANALÜÜTIK HANSASOFT OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
IT-SPETSIALIST 3r Computers OÜ
2
IT-SPETSIALIST 3r Computers OÜ • Tallinn
Tallinn
IT HOOLDUSSPETSIALIST Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus
IT HOOLDUSSPETSIALIST Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki