Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272914

IT kasutajatoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasutajatoe spetsialisti ametikoha põhieesmärk on ERGO arvutikasutajate IT-alaste probleemide vastuvõtmine, registreerimine ja lahendamine, spetsiifiliste probleemide edastamine vastavat pädevust omavale IT spetsialistile.

Peamised tööülesanded on

  • tehnilise abi, toe ja nõu andmine ERGO arvutikasutajatele telefoni ja e-posti teel
  • spetsiifiliste IT probleemide suunamine lahendamiseks pädevale IT spetsialistile
  • osalemine uute IT lahenduste testimisel ja ellurakendamisel

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus

Oled
  • väga hea suhtleja ja hea koostöö ja probleemide lahendamise oskusega
  • oma töös iseseisev, täpne ja korrektne
  • usaldusväärne, otsustus- ja vastutusvõimeline
  • hea pinge ja rutiinitaluvusega

Kasuks tulevad
  • teadmised kindlustusalastest tööprotsessidest ja –vahenditest
  • kasuks tuleb kindlustus- või pangandusalane töökogemus
  • soovituslikult IT- ja/või koolitusalane töökogemus

Ettevõte pakub

  • töökohta ERGO kontoris Tallinnas
  • tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine
  • silmapaistva töö eest samaväärset tasu
  • eneseteostust muutustele avatud ettevõttes
  • ajakohaseid töötingimusi.

Lisainfo

Põhjalikuma ametiprofiiliga on võimalik tutvuda ERGO kodulehel www.ergo.ee/toopakkumised. Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust.

Tööpakkumise number
#272914