IT kasutajatoe konsultant VIP2

OG ELEKTRA AS

Tööpakkumise number

568444

OG Elektra AS IT kasutajatoe konsultant

Töö kirjeldus

Programmide ja infosüsteemide haldamine, IT-alaste pöördumiste vastuvõtmine,
täitmine ja edastamine. Pöördumiste registreerimine ja lahenduste leidmine.

Nõudmised kandidaadile

IT alast haridust, ITIL- teadmiseid, eesti ja inglise keele oskust, valmisolekut
arvutikasutajaid aidata.

Meil on professionaalne meeskond, kindel sissetulek, arendav ja väljakutseid pakkuv töö.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
21. november 2018
Soovin kandideerida

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaatan ettevõtte profiili