Värsked tööpakkumised

It assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505088

Tööpakkumise number

505088

Töö kirjeldus

Ootame oma IT meeskonnaga liituma
IT ASSISTENTI,
kelle tööülesanneteks on:

  • kasutajatoe pakkumine;
  • kasutajate koolitamine ja nõustamine;
  • IT valdkonna dokumentatsiooni korrashoid;
  • IT arendusprojektides ja uute protseduuride väljatöötamises osalemine, väiksemate projektide juhtimine, rakenduste testimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

  • Sul on erialane haridus või töökogemus;
  • õpid kiiresti ja talud hästi pingelisi olukordi;
  • oled kohusetundlik, abivalmis ja hea suhtleja.
Kasuks tuleb, kui Sul on eelnev töökogemus kasutajatoena suuremas ettevõttes.

Pakume Sulle vaheldusrikast ja huvitavat tööd, toetavat meeskonda, hubast bürood ning vahvaid ühisüritusi.

Kui tunned, et antud ametikoht sobiks just Sulle, siis ootame Sinu CVd hiljemalt 13. novembril 2017.a.

Küsi lisa: Kaja Kuus, personalispetsialist, tel 5198 4957

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. november 2017
Kuulutus sisestati:
3. november 2017

Lemeks Grupp on edukalt tegutsenud pea 25 aastat ja arenenud tänaseks Eesti üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks. Lemeks Gruppi kuulub 29 tütar- ja sidusettevõtet, mis annavad tööd ligi 850 inimesele Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis, Norras, Prantsusmaal ja Suurbritannias. Tütarettevõtete konsolideeritud käive ulatus 2016. aastal 115 miljoni euroni, sellele lisandub 48 mln euro suurune sidusettevõtete käive.